«

»

Лют 15

В Старому Самборі придбали новий сміттєвоз для потреб комунальної служби міста

IMG_6362 [800x600]15 лютого 2017 року на території комунального підприємства «Старосамбірське міське житлово-комунальне господарство» відбулося урочисте введення в експлуатацію нової сміттєзбиральної машини. До участі в події були запрошені керівництво міста та району, працівники комунальної служби та журналісти.

Передувала цій події наполеглива робота Старосамбірського міського голови Ігоря Трухима, районної ради, райдержадміністрації та депутата Львівської обласної ради Михайла Гички. Автомобіль було придбано за кошти обласного фонду охорони навколишнього природнього середовища в сумі 600 тис.грн. та частковому спів фінансуванні Старосамбірською міською радою в сумі 30 тис.грн.

За словами директора КП «Старосамбірське МВУЖКГ»  Віталія Дубея, необхідність придбати такий вид транспорту для потреб комунальної служби Старого Самбора назріла вже давно. За допомогою новопридбаного сміттєвоза буде покращено централізований збір та вивіз твердих побутових відходів на території м. Старий Самбір.

print

Pin It on Pinterest