«

»

Лют 12

Тепер кожне містечко та село патрулюватимуть поліцейські

images (2)Відтепер порядок та безпеку дорожнього руху у Старосамбірщині і області цілодобово забезпечуватимуть більше тисячі правоохоронців у складі 74 груп швидкого реагування.

Про це йшлося під час презентації нових форм і методів роботи територіальних підрозділів Головного управління Національної поліції у Львівській області за участі голови Національної поліції України Хатії Деканоідзе у четвер, 11 лютого.

Така організація роботи поліцейських забезпечить швидке реагування на повідомлення громадян, постійну присутність правоохоронців на вулицях сіл та містечок, а також підніме рівень довіри мешканців до працівників поліції.

За словами Хатії Деканоідзе, на Львівщині патрульні групи працюватимуть у 7 районних центрах. Завдяки цим групам прогнозований час прибуття поліцейських на виклик у містах складатиме до 7 хвилин, у віддалених населених пунктах – 20-30 хвилин.

“Поліцейські мають пам’ятати, що вони повинні захищати безпеку людини і реагувати на звернення, – зазначила Хатія Деканоїдзе. – Головне, щоб вони були зорієнтовані на суспільство, на людину, адже кожен поліцейський у формі представляє державу”.

Своєю чергою під час презентації перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський наголосив, що для Львівщини це велика честь бути першою областю в Україні, де поширюється діяльність груп швидкого реагування.

“Витоки цих реформ ідуть із Самбірського експерименту, коли громадськість спільно з експертами та консультантами з Європейського Союзу розпочали патрулювання району, – зазначив Ростислав Замлинський. – Бути першими завжди велика честь, зберегти цю першість – це неабияка відповідальність. Шановні поліцейські, бажаю вам бути мужніми, стояти на сторожі інтересів громадян і берегти закон”.

Нагадаємо, експеримент щодо впровадження груп реагування на Львівщині розпочався у місті Самбір. За кілька місяців роботи поліції у новому форматі зросла довіра та збільшилась кількість звернень громадян до правоохоронців, а час реагування на повідомлення мешканців скоротився до 7-15 хвилин

print

Pin It on Pinterest