«

»

Лис 13

Відбудеться Другий щорічний форум громадських організацій Львівщини

20 листопада відбудеться Другий щорічний форум громадських організацій Львівщини «Розвиток і партнерство», про це повідомили у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

завантаженняПід час заходу учасники зможуть взяти участь в майстер-класах, попрацювати в форматі «Світового кафе» та запропонувати свої ідеї для  подальшого розвитку громадянського суспільства області.

У програмі  передбачена панельна дискусія, у якій візьме участь заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема  та член наглядової ради «Тепле місто»,  а також підприємець, співзасновник ресторанної групи Fast Food Systems та Kumpel Group Марк Зархін. Усі присутні зможуть поставити питання диспутантам.

Мета Форуму – напрацювати пропозиції представників громадянського суспільства щодо внесення змін до Постанови 1049 від 12 жовтня 2011 року.
«Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» та удосконалити навики написання успішних проектів.

Участь у форумі безкоштовна.

Організатори заходу департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА спільно з ГО «Центр громадянських ініціатив», ГО «Реформи разом», ГО «Лабораторія Ідей»,  Міжнародний фонд «Відродження» та ГО «Центр «Жіночі перспективи».

Контактна особа – Оксана Шульган, начальник відділу комунікацій з громадськістю департаменту внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації, тел: 0937467358, 2 999 555.

Дата проведення: 20 листопада 2017 року.

Початок реєстрації о 10.00 год.

Відкриття форуму о 10.30 год.

Місце проведення: м. Львів, вул. Листопадового Чину , 6, Львівський будинок вчених.

Участь у Форумі безкоштовна.

 

Для участі у Форумі необхідно зареєструватися до 15 листопада 2017 року заповнивши анкету за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdaoIgM92PD2O5vPEdG5cD4SUoLB5FZFQ2kAZemcBNl5NqhWQ/viewform?c=0&w=1

print

Pin It on Pinterest