«

»

Лют 19

Знято карантині заходи у селі Тарнава Старосамбірського району, які були запроваджені у зв’язку виявленням захворюваності на сказ тварин.

1423837221_2Після виконання комплексу заходів, передбачених планом щодо ліквідації сказу, проаналізувавши відсутність виявлення нових хворих і підозрюваних у захворюванні на сказ тварин впродовж останніх 2-х місяців, а також за результатом проведеного відстрілу лисиць, комісія зняла карантинні обмеження щодо сказу в с. Тарнава та урочищі «Під Замком» з прилеглими польовими та лісовими масивами з 19.02.2018 року, – про це повідомили у ДНПК при Старосамбірській РДА.

Головам сільських, міських та селищної рад рекомендували провести роз’яснювальну роботу серед населення про небезпеку захворювання тварин та людей на сказ та необхідність проведення вакцинації собак та котів проти сказу. А також обстежити стан благоустрою закинутих будинків, в яких ніхто не проживає та які знаходяться в межах території сільських рад, з метою недопущення заселення в них диких та безпритульних тварин.

print

Pin It on Pinterest