«

»

Чер 08

Представники Старосамбірської міської ради взяли участь у семінарі Львівського регіонального інституту державного управління НАДУ

IMG_20180607_110229 [800x600]07.06.2018 р., відбувся виїзний одноденний тематичний семінар на тему: “Ресурси розвитку територіальних громад”.

Семінар для працівників органів місцевого самоврядування Старосамбірщини провели викладачі Львівського регіонального інституту державного управління НАДУ.

На семінарі висвітлено питання “Ресурсного забезпечення економічного розвитку територіальних громад”  доктором економічних наук, професором кафедри економіки Крайник О.П., яка детально розповіла про головні чинники забезпечення росту місцевої економіки, види капіталу та класифікацію джерел фінансування місцевого економічного розвитку.

20180607_110134 [800x600]Перший заступник директора ЛРІДУ НАДУ, доктор наук з державного управління, професор Сушинський О.І. ознайомив з “Актуальними проблемами державного управління та місцевого самоврядування” та розповів про новели конституційно-правового статусу органів місцевого самоврядування, принципи організації публічної влади і головні аспекти антикорупційного законодавства.

Кандидат економічних наук, доцент ЛРІДУ Синицький О.С. повідомив про перстпективи навчання за освітньо-професійною програмою підготовки магістрів за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування”.

print

Pin It on Pinterest