«

»

Січ 18

Оголошено конкурс для здійснення рецензування експертної грошової оцінки земельної ділянки

громадські слуханняСтаросамбірська міська рада повторно оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення звіту з експертної грошової оцінки землі та з відбору суб’єкта оціночної діяльності для здійснення рецензування експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0063 га (63 кв.м.), розташованої за адресою вул. Лева Галицького, 42а/2 в м. Старий Самбір Львівської області.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення вартості земельної ділянки, яка підлягає продажу під об’єктом нерухомого майна та визначення строку виконання робіт.

Учасникам конкурсу необхідно подати до конкурсної комісії такі документи:
– заяву на участь у конкурсі за формою, встановленою Додатком №1;

– копії установчих документів претендента (для юридичних осіб);

– копію паспорту (для фізичних осіб);
– копію ліцензії (сертифікату) на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, завіреної нотаріально або органом, що її видав;

– конкурсні пропозиції щодо вартості виконання робіт відповідно до калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також строк виконання робіт з оцінки земельної ділянки (подаються у запечатаному конверті);

– копії кваліфікаційних свідоцтв оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки;

Конкурсна пропозиція претендента подається в окремому запечатаному конверті з надписом «На конкурс» та має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також терміну виконання робіт, який не може перевищувати терміну зазначеного в публікації. Конверт подається разом з описом його вмісту та інформацією про претендента.
У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання, претендент до участі у конкурсі не допускається. Комісією будуть розглядатися такі пропозиції учасників конкурсу: термін виконання робіт не більше 5 календарних днів.
Заяви на участь у конкурсі реєструються організаційним відділом виконавчого комітету Старосамбірської міської ради.
Конкурс відбудеться 04/02/ 2019 року за адресою: Львівська область, м. Старий Самбір, вул. Лева Галицького, 35: зал засідань о 14-00 год.
Документи до комісії приймаються до 04/02/ 2019 року включно до 12:00 год., за адресою: м. м. Старий Самбір, вул. Лева Галицького, 35, приймальня Старосамбірської міської ради.

Тел. для довідок   21-8-17.

print

Pin It on Pinterest