«

»

Сер 14

29 серпня — граничний термін сплати громадянами податку на нерухоме майно та земельного податку

оголошення [320x200]Інформує податкова! 29 серпня — граничний термін сплати громадянами податку на нерухоме майно та земельного податку

Старосамбірська ДПІ Самбірського   управління   ГУ  ДФС у Львівській області  нагадує, що 29 серпня спливає термін сплати майнових податків – за нерухоме майно та земельного податку.

Власники землі та землекористувачі, крім тих, хто має право на пільгу із земельного податку, сплачують до відповідного місцевого бюджету плату за землю у вигляді земельного податку або орендної плати.

Громадянам слід мати на увазі – якщо вони не сплатили узгоджену суму грошового зобов’язання, такі платники податків притягуються до відповідальності у вигляді штрафу у розмірах, встановлених ст.126 Кодексу. Крім того, на суму несвоєчасно сплаченого податкового зобов’язання нараховується пеня у порядку, визначеному ст.129 Кодексу.

У разі, якщо громадяни не отримали податкового повідомлення-рішення по земельному податку, податку на нерухоме майно або ж якщо виникають запитання щодо розміру нарахованого податку, у випадку зміни власника земельної ділянки, права на пільги або виникнення необхідності уточнення сум, слід звернутися за телефоном (238)21-6-77 або завітати до Центру обслуговування платників  за адресою: м.Старий Самбір,  пл. Ринок, 10, кабінет 2.

Версія для друку

© 2019, sts-mrada.gov.ua. All rights reserved.