«

»

Лис 08

Вітання з Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

gt5tfdgmeni [800x600]Шановні працівники культури!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята. Завдяки Вам – справжнім подвижникам своєї справи, культура Старосамбірщини розвивається, збагачується новими іменами та цікавими формами роботи.

Вагомий внесок у відродження національної культури вносять аматорські об’єднання, зберігають і передають від покоління до покоління історичну пам’ять народу працівники Народного дому, музею, бібліотек.

Величезну подяку заслуговують шановані у Старому Самборі корифеї творчої ниви: Володимир Коціловський, Віталій Іващак, Андрій Величко, Іван Котовський та усі працівники  районного відділу культури на чолі з керівником Петром Юрчиком. Особлива подяка представникам талановитої молоді Старосамбірщин, які своєю працею піднесли святкування Дня міста до високого культурного рівня.

Всім працівникам культури, майстрам народної творчості та аматорам сцени бажаємо здоров’я, успіхів у професійній діяльності, невичерпної енергії, незгасаючого прагнення до самовдосконалення, творчого натхнення та щастя.

Зичимо Вам нових мистецьких перемог, успішної реалізації творчих ініціатив і нових культурних проектів.

З великою повагою працівники, виконавчий комітет та депутатський корпус Старосамбірської міської ради спільно з головою Ігорем Трухимом.

Версія для друку

© 2019, sts-mrada.gov.ua. All rights reserved.