«

»

Тра 11

Витяг з протоколу №12 Старосамбірської міської комісії з питань ТЕБ НС

 

гербВитяг з протоколу №12 позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 10 травня 2020 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  1. Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та виконання заходів щодо стабілізації епідемічної ситуації через гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

ВИСТУПИЛИ:

  1. Трухим І.С. – Старосамбірський міський голова, який доповів про стан ситуації по запобіганню поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Львівської області та проінформував про прийняті рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Львівської ОДА №18 від 10.05.2020 року та районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Старосамбірської РДА №17 від 10.05.2020 року.

За результатами розгляду питання порядку денного позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій,

ВИРІШИЛИ:

  1. Інформацію Старосамбірського міського голови Трухима І.С. визнати такою, що потребує реагування.
  2. Зважаючи на характер розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та значне збільшення на території Львівської області підтверджених хворих на COVID-19, встановити, що пункти 1.2 рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Старосамбірської міської ради від 08.05.2020 р. (Протокол засідання комісії №11) вступають в дію з 15 травня 2020 року або після стабілізації епідеміологічної ситуації на території Львівської області.

Термін виконання: постійно до стабілізації епідеміологічної ситуації, або до особливого розпорядження.

Голова Старосамбірської міської Комісії з питань ТЕБ і НС, міський голова І.Трухим, підпис.

Відповідальний секретар Ю.Леус, підпис.

print