«

»

Тра 28

Стали відомі імена переможців обласного етапу Всеукраїнських олімпіад

1345203-u-yakih-zakladah-ternopolya-naybilshe-peremozhtsiv-olimpiad-i-scho-yim-za-tse-svititУ Старосамбірському районі відбулося нагородження найкращих учнів, переможців обласного етапу предметних олімпіад з базових дисциплін відповідно до Програми підтримки дітей Старосамбірського району, призерів обласних, Всеукраїнських олімпіад.

У цьому навчальному 2019-2020 році учням, які представляли обидві школи м. Старий Самбір, вдалось здобути 11 призових місць у обласних етапах учнівських олімпіад та конкурсів, серед яких:

Мартич Іван – учень 10 класу ОЗНЗ – “Старосамбірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Богдана Сольчаника Львівської області” – І місце з біології (учитель – Мартич Марія Іванівна).

Мартич Іван – учень 10 класу ОЗНЗ – “Старосамбірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Богдана Сольчаника Львівської області” – III місце з екології (учитель – Мартич Марія Іванівна).

Лис Артур – учень 7 класу ОЗНЗ – “Старосамбірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Богдана Сольчаника Львівської області” – II місце з математики (учитель – Ткачук Оксана Віталіївна)

Лис Артур – учень 7 класу ОЗНЗ – “Старосамбірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Богдана Сольчаника Львівської області” – III місце з інформаційних технологій (учитель -Білич Людмила Іванівна)

Фем’як Михайло – учень 11 класу ОЗНЗ – “Старосамбірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Богдана Сольчаника Львівської області” – III місце з інформаційних технологій (учитель – Рачинська Олександра Євгенівна)

Фем’як Михайло – учень 11 класу ОЗНЗ – “Старосамбірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Богдана Сольчаника Львівської області” – III місце з інформатики (учитель – Рачинська Олександра Євгенівна)

Щербан Віталій – учень 11 класу ОЗНЗ – “Старосамбірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Богдана Сольчаника Львівської області” – II місце з інформатики (учитель – Рачинська Олександра Євгенівна)

Опаленко Дмитро – учень 11 класу Старосамбірської ЗСШ І-ІІІ ступеня №2 – III місце з правознавства (учитель – Головчак Мирон Йосипович)

Жук Іван – учень 10 класу Старосамбірської ЗСШ І-ІІІ ступенів №2 – III місце з інформаційних технологій (учитель – Кисилевич Ольга Іванівна).

Оринчак Володимир – учень 8 класу Старосамбірської ЗСШ І – III ступеня №2 – ІІ місце з інформаційних технологій (учитель – Кисилевич Ольга Іванівна)

Кисилевич Соломія – учениця 9 класу Старосамбірської ЗСШ І – III ступеня №2 – III місце з інформаційних технологій (учитель – Кисилевич Ольга Іванівна)

Усі призери отримали, окрім подяки та захвату, грошові винагороди, які стануть гарним стимулом для подальших успіхів на шкільній ниві.

Вітаємо переможців!

Версія для друку

© 2020, sts-mrada.gov.ua. All rights reserved.