«

»

Вер 09

19 вересня відбудеться щорічна міжнародна соціально – екологічна акція з прибирання зелених зон та благоустрою території

unnamed-1Старосамбірська міська рада інформує, що 19 вересня відбудеться щорічна міжнародна соціально-екологічна акція з прибирання зелених зон та благоустрою територій.

Захід проводиться з метою формування національної культури чистоти, благоустрою, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля, створення сприятливих умов для розвитку волонтерства і самореалізації української молоді, розвитку місцевих громад. Ідею цієї акції  започаткував Всеукраїнський молодіжний рух «Let`s doit Ukraine» за підтримки громадських організацій.

У 2020 році заплановано акції прибирання по всій території України з дотриманням карантинних норм та обмежень, Україна стане частиною міжнародного руху, акції прибирання відбудуться по всьому світу та об’єднають мільйони учасників. До акції можуть долучатися як комерційні так і некомерційні організації, компанії та державні установи, співробітники яких приєднуються до акції на рівні корпоративної соціальної відповідальності, засоби масової інформації, лідери думок та пересічні громадяни.

Відповідно до зазначеного вище, просимо всіх небайдужих сприяти проведенню акції Всесвітній день прибирання, яка відбудеться 19 вересня 2020 року та безпосередньо взяти участь у прибиранні.

Версія для друку

© 2020, sts-mrada.gov.ua. All rights reserved.