«

»

Лис 16

До уваги користувачів центрального водопостачання

ВодоканалРоз’яснення щодо тимчасових незручностей у постачанні води в місті Старий Самбір.

Зважаючи на роботи, пов’язані з реконструкцією центрального міського водогону у м.Старий Самбір комунальним підприємством “Старосамбірське ВКГ” було встановлено нетривале погодинне водопостачання згідно графіку.

У зв’язку з виникненням прориву водяної мережі на центральному водогоні у м. Старий Самбір впродовж минулих вихідних сталися суттєві збої у водопостачанні. На даний час підприємство вживає усіх заходів по ліквідації прориву на центральному водогоні. Крім цього проводяться роботи по відновленню додаткової свердловини. ЇЇ запуск надасть можливість збільшити запис води в резервуарах.

Повідомляємо, що тимчасовий режим водопостачання був запроваджений у зв’язку зі зниженням загального рівня води в водяних свердловинах. Наповнення свердловин водою суттєво сповільнилося через обміління ріки Дністер та джерел, що її живлять. Суха бездощова погода додатково вплинула на зневоднення. Такі процеси є тимчасовими – з настанням опадів рівень води достатньо підніметься, після чого підприємство зможе відновити звичайний робочий графік подачі води без тимчасового погодинного припинення.

Адміністрація підприємства “Старосамбірське ВКГ” просить вибачення за тимчасові незручності.

print