Daily Archive: Жовтень 24, 2017

Жов 24

Перелік пам′яток та щойно виявлених об’єктів культурної спадщини м. Старого Самбора

Перелік пам′яток та щойно виявлених об’єктів культурної спадщини м. Старого Самбора (текстовий матеріал). Альбом архівних картографічних матеріалів Додаток 1.  Перелік пам’яток та об’єктів культурної спадщини м. Старого Самбора, Львівської обл.  Об’єкти культурної спадщини включені до списків (переліків) пам’яток історії та культури відповідно до Закону Української РСР «Про охорону і використання пам’яток історії та культури»  

Continue reading »

Жов 24

Історико-архітектурний опорний план та визначення меж історичного ареалу у м. Старий Самбір Львівської області.

ІСТОРИКО-АРХІТЕКТУРНИЙ ОПОРНИЙ ПЛАН ТА ВИЗНАЧЕННЯ МЕЖ ІСТОРИЧНОГО АРЕАЛУ У М. СТАРИЙ САМБІР ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ. ПРОЕКТ ЗОН ОХОРОНИ ПАМ’ЯТОК. МЕЖІ ТА РЕЖИМИ ВИКОРИСТАННЯ ЗОН ОХОРОНИ ПАМ’ЯТОК.      (ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА). Усі зауваження та пропозиції до проекту документа Просимо надсилати на адресу Старосамбірської міської ради в двохтижневий термін з дати публікації. Посил на графічний матеріал: ЗОНИ ОХОРОНИ ПАМ’ЯТОК

Continue reading »

Жов 24

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ПОТРАПИЛИ В ДТП

Ставши учасниками дорожньо-транспортної пригоди, багато водіїв впадають у паніку, розгублюються та втрачають контроль над подіями, що відбуваються. А тим часом, найперші дії на місці ДТП, що пов’язані з первісним оформленням документів, мають найважливіше значення для об’єктивного й правильного розгляду всіх обставин події надалі. 

Continue reading »