Daily Archive: Серпень 14, 2018

Сер 14

«Знай своє право на землю»: Заміна земельного сертифіката (відео)

Управління юстиції продовжує розповідати вам про права на землю. Сьогодні ви дізнаєтеся про заміну земельного сертифіката на державний акт на право власності на земельну ділянку. Кожен власник земельного паю має знати, що реальним власником він стане тільки тоді, коли це право буде зареєстроване. Основним документом, що посвідчує право на пай – є сертифікат, виданий районною …

Continue reading »

Сер 14

На Старосамбірщині популяризують нові сервіси Пенсійного Фонду

завантаження

14 серпня фахівці Старосамбірського відділу обслуговування громадян сервісного центру Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області  зустрілася з працівниками Старосамбірської міської ради. Фахівці Фонду розповіли присутнім про запровадження нових сервісів Пенсійного Фонду України для громадян: смс-інформування та  отримання електронних довідок з QR-кодом.

Continue reading »

Сер 14

Вітаємо з Днем народження депутата Старосамбірської міської ради Клебаник Галину Ярославівну

Шановна Галино Ярославівно! Вітаємо Вас з Днем народження!  Нехай доля буде прихильною, хай лише хороші новини приємно дивують Вас. Будьте завжди такою гарною, ніжною та ласкавою. Нехай у серці завжди співає весна, нехай щаслива зірка завжди освітлює Ваш шлях. Міцного здоров’я, красивого кохання і всього найкращого.

Continue reading »