Daily Archive: Червень 26, 2020

Чер 26

Привітання виконавчого комітету Старосамбірської міської ради з Днем Молоді

unnamed

Шановні юнаки та дівчата міста Старий Самбір! Сердечно вітаю вас з прекрасним літнім святом молодості, краси, енергії та завзяття – Днем молоді! Це свято для всіх, бо молодість – не вік, молодість – це стан душі. Спогади про молоді роки ми зберігаємо у своєму серці.

Continue reading »

Чер 26

Привітання Старосамбірського міського голови з Днем Конституції України

Конституція

 Шановні Старосамбірчани !    28 червня ми відзначаємо одне з головних державних свят – День Конституції України. Сьогодні наша держава розвивається за демократичними принципами, які понад усе цінують право людини на особисте життя,  здоров’я, честь і гідність, власну думку, свободу слова та дій.    Нові стандарти життя вимагають і нових підходів у системі державотворення. Українці …

Continue reading »

Чер 26

Результати поіменного голосування 48-ї сесії

037

Результати поіменного голосування 48-ї сесії Старосамбірської міської ради 25 червня 2020 року.         Фотокопії документів.

Continue reading »

Чер 26

Історія Конституції України

235136_original (Копіювати)

28 червня 1996 року Верховна Рада України ухвалила Конституцію України. Це стало важливою віхою українського державотворення. Конституцiя становить ядро нацiональної правової системи. Вона фiксує головні юридичні та полiтичні аспекти відносин між державою та суспільством: від забезпечення прав i свобод людини до подальшого розвитку держави. У цьому полягає соцiальна цiннiсть Основного закону.

Continue reading »