Daily Archive: Березень 3, 2021

Бер 03

Як діяти, якщо вас захопили заручником

памятка терор_n

Захоплення заручника – це випадковий збіг обставин. Воно може статися у будь-якому місці: у транспорті, в установі, на вулиці чи в квартирі. І тоді людське життя стає предметом торгу для терористів. Злочинці можуть вимагати грошовий викуп чи ставити власні політичні вимоги. У заручниках дотримуйтеся таких правил поведінки:

Continue reading »

Бер 03

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад   Старосамбірська міська рада Самбірського району Львівської області ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад: головного спеціаліста юридичного відділу; провідного спеціаліста відділу земельних відносин; головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, комунальної власності та житлово-комунального господарства; адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг»; головного спеціаліста сектору служби у справах дітей.

Continue reading »

Бер 03

Програма святкування Шевченківських днів у Старому Самборі

IMG_0875-Excursant2

Програма святкування Шевченківських днів у м. Старий Самбір 9-10 березня 2021 року     9 березня 2021 року   11.45 збір біля храму Святого Миколая м. Старий Самбір 12.00 панахида біля пам’ятника Тараса Григоровича Шевченка 12.30 виконання «Заповіту»  та інших творів Шевченка народною хоровою капеллою «Дністер» 12.40 лірично-музична композиція «Віночок шани до ніг Тобі, Тарасе, кладемо!» …

Continue reading »

Бер 03

Вітаємо з Днем народження начальника юридичного відділу Старосамбірської міської ради Володимира Бущака

Шановний Володимире Євгеновичу! Старосамбірська міська рада щиро вітає Вас з Днем Народження. Бажаємо Вам успіхів та професійного розвитку. Висловлюємо Вам свою подяку за бойовий робочий настрій і вміння співпрацювати у команді. Зичимо найміцнішого здоров’я і благополуччя в особистому житті.

Continue reading »