Daily Archive: Грудень 10, 2021

Гру 10

Матеріали засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника КЗ “Старосамбірська дитяча музична школа”

IMG_20211209_111659 [Старосамбірська МР]

Матеріали засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника комунального закладу «Старосамбірська дитяча музична школа   Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області».

Continue reading »

Гру 10

Матеріали засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника КЗ «Центр культури і дозвілля»

IMG_20211209_121904 [Старосамбірська МР]

Матеріали засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника комунального закладу «Центр культури і дозвілля»  Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області.

Continue reading »

Гру 10

Матеріали засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника КЗ “Старосамбірська публічна бібліотека “

IMG_20211209_113852 [Старосамбірська МР]

Матеріали засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника комунального закладу «Старосамбірська публічна бібліотека Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області».

Continue reading »

Гру 10

Львівська область переходить на «жовтий» рівень епідеміологічної небезпеки

Відбулось обласне засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Згідно з рішенням, на території Львівщини скасовується червоний рівень епідеміологічної безпеки. Натомість з 00:00 год 7 грудня в області діятимуть нові карантинні обмеження, передбачені для «жовтого» рівня. У межах жовтого рівня забороняється:

Continue reading »

Гру 10

Старосамбірська громада долучилася до Всеукраїнської кампанії “16 днів проти насильства”

swqale-ko476yisrngritdikpqrhaso23czbw5u

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. Період кампанії охоплює наступні важливі дати:

Continue reading »

Гру 10

У міській раді організовано круглий стіл до Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля»

зображення_viber_2021-12-10_14-43-37-229 [Старосамбірська МР]

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» службою у справах дітей та міським центром надання соціальних послуг Старосамбірської міської ради організовано «круглий стіл», в якому взяли участь працівники поліції, центру пробації, бюро вторинної правової допомоги та прокуратури. В процесі роботи обговорювались проблемні питання, які виникають в ході роботи з родинами, де відбувається насилля, відповідно …

Continue reading »

Гру 10

Результати поіменного голосування: 13-а сесія

Результати поіменного голосування: 13-а сесія восьмого скликання Старосамбірської міської ради 07.12.2021 року. фотокопії документів.

Continue reading »

Pin It on Pinterest