Daily Archive: Березень 2, 2022

Бер 02

Які продовольчі магазини працюють в Україні (онлайн-мапа)

Як знайти найближчі магазини, аптеки, АЗС, укриття тощо (онлайн-мапа) Сайт Оpir.org з даними про їжу, ліки, укриття Засновники громадської організації Opir перезапустили сайт opir.org, що працював ще на Майдані.  На сайті розташована інтерактивна мапа із актуальною інформацією про працюючі місця першої необхідності:

Continue reading »

Бер 02

Призупинено надання деяких адміністративних послуг

Шановні громадяни, звертаємо увагу на період дії воєнного стану, встановленого Указом президента України від 23 лютого 2022 року, відповідно до вимог ст. 12 ЗУ “Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні”, послуги з Декларування місця проживання/реєстрації місця проживання НЕ НАДАЮТЬСЯ.

Continue reading »

Бер 02

Санітарна безпека людей в дорозі

У зв’язку з військовою агресією РФ, крім проблем військового характеру, мають місце значні міграції населення. Перебування людей тривалий час у потягах, автомобільному транспорті, затори, очікування на кордонах, складність дотримання вимог особистої гігієни та чистоти рук, вимушене довготривале зберігання продуктів харчування – ось неповний перелік небезпек, які чатують у дорозі. І все це може бути причиною …

Continue reading »

Pin It on Pinterest