Daily Archive: Липень 25, 2022

Лип 25

У Старому Самборі відбувся благодійний концерт на підтримку ЗСУ

IMG_6253 Старосамбірські вісті

24 липня 2022 року відбувся благодійний концерт для підтримки Збройних сил України. Захід проходив на площі Ринок у Старому Самборі. У програмі концерту взяли участь відомі українські артисти Андріана, Андрій Заліско, Андрій Князь, Анна Добриднєва, Артур Боссо. Усі зібрані кошти передадуть для потреб 103 бригади ТРО ЗСУ.

Continue reading »

Лип 25

Допомога від закордонних друзів для переселенців у Старій Солі

WhatsApp Image 2022-07-24 at 13.10.21

Минулого тижня до Старосамбірської територіальної громади надійшла гуманітарна допомога від волонтерів з Ірландії для потреб внутрішньо-переміщених осіб, які проживають у смт. Стара Сіль. Гуманітарний вантаж містив набори продуктів харчування та шкільне приладдя. Допоміг привести гуманітарну допомогу з закордону у Стару Сіль польський волонтер Mariusz Plesniar.

Continue reading »

Лип 25

Консультує уповноважений з прав людини: працевлаштування внутрішньо переміщених осіб

Роз’яснення: як роботодавцеві отримати компенсацію за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб під час воєнного стану Отримувачі компенсації: роботодавці, які працевлаштували внутрішньо переміщених осіб (далі – ВПО) під час воєнного стану в Україні, зокрема, самозайняті особи, які використовують найману працю, у тому числі фізичні особа-підприємці, приватні нотаріуси, адвокати, аудитори, бухгалтери тощо (крім бюджетних установ і фондів загальнообов’язкового …

Continue reading »

Pin It on Pinterest