Daily Archive: Квітень 5, 2023

Кві 05

Проводитиметься тестувальна перевірка системи оповіщення!

images (3)

До уваги мешканців. Проводитиметься тестувальна перевірка системи оповіщення! У період з 10:00 год. до 13:00 год. 06 та 07 квітня 2023 року проводитиметься тестування територіальної системи оповіщення в режимі реального часу. Будуть запущені блоки оповіщення універсальні – БОУ-200, 300 та 400 (“електронні сирени”).

Continue reading »

Кві 05

Офіційне дослідження проблеми та потреби бізнесу в умовах воєнного стану

Замітка анкета для бізнесу

Центром розвитку інновацій, Офісом з розвитку підприємництва та експорту, Національним проєктом Дія.Бізнес та Advanter Group в межах Ініціативи для відновлення економіки України та у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством економіки України, Міністерством фінансів України, Державною регуляторною службою за сприяння Програми розвитку ООН в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу …

Continue reading »

Кві 05

Вітаємо з Днем народження депутата Старосамбірської міської ради Галину Левицьку

Шановна Галино Михайлівно!  Прийміть наші щирі вітання з днем народження. Нехай збудуться всі Ваші мрії!  Бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку, сімейного добробуту та мирного неба над головою!

Continue reading »

Pin It on Pinterest