Daily Archive: Вересень 30, 2023

Вер 30

Привітання Старосамбірського міського голови з Днем захисників і захисниць України та Покрови Пресвятої Богородиці

Шановна Старосамбірська громадо! Прийміть щирі вітання зі святом – Покрови та Днем захисників та захисниць України! Сьогодні в українських храмах моляться за українських воїнів минулого і сучасного. Ми молимося за козацтво, за воїнів УПА та їх сучасних наступників, котрі відстоюють нашу свободу зі зброєю у руках. Ми згадуємо усіх, хто поклав життя та здоров’я заради …

Continue reading »

Вер 30

Вітаємо працівників бібліотек Старосамбірської громади

bybllyoteka

Шановні бібліотекарі! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства. Сьогодні книгозбірні – це інформаційні, культурні, освітні заклади, які роблять вагомий внесок у розвиток українського державотворення, сприяють розбудові громадянського суспільства.

Continue reading »

Вер 30

Вітаємо з Днем народження почесного громадянина міста Старий Самбір Кантарович Богдану Михайлівну

Шановна Богдано Михайлівно! Вітаємо Вас з Днем народження!  Бажаємо серцем і душею любити і вірити у своє щастя, доброго ставлення близьких і найтепліших свят у колі сім’ї. А ще бажаєм ніколи не хворіти та з бадьорістю зустрічати кожен свій новий день. Всіх благ Вам і гармонії душі.

Continue reading »

Pin It on Pinterest