«

»

Кві 13

Триває набір слухачів на заочне навчання до НУ “Львівська політехніка”

оголошення [320x200]Кафедра АФМ НУ “Львівська політехніка” з 1 квітня розпочинає набір слухачів на навчання за заочною формою навчання для підготовки фахівців освітнього ступеня “магістр” за спеціальністю 281″Публічне управління та адміністрування” (для осіб, які перебувають на державній службі).

Навчання за державним замовленням (за кошти Національного агентства України з питань державної служби) буде здійснюватися за заочною  формою навчання (тривалість навчання 1,5 роки).

Підготовка фахівців здійснюється на виконання Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015р. №889-VIII та згідно з :

– Положенням про систему професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад, затвердженого постановою КМУ від 06.02.2019 р. № 106.

З метою підвищення кваліфікаційного рівня державних службовців Вашої організації просимо Вас проінформувати та скерувати на навчання до Національного Університету  «Львівська політехніка» осіб, які перебувають на державній службі.

Магістерська програма  для осіб, що перебувають на державній службі, пропонує:

–          сучасну програму підготовки службовців – в межах програми викладаються дисципліни, що закладають базові компетенції відповідно до Стратегії реформування державного управління;

–          зручну форму навчання (заочна) – дає можливість поєднувати навчання з роботою;

–          нові форми та методики викладання – викладачами є відомі науковці, визнані практики державної служби та політики, у тому числі розробники реформ у сфері публічного управління та адміністрування, які використовують інтерактивні методики навчання.

 

Перелік необхідних документів для вступу:

–          копія паспорту;

–          копія ідентифікаційного коду;

–          фото 3х4 4 шт.;

–          копія трудової книжки завірена відділом кадрів;

–          довідка з місця роботи із зазначенням посади, стажу, групи оплати праці та категорії;

–          копія диплому + додаток;

–          свідоцтво про шлюб (при зміні прізвища після отримання диплому).

print

Pin It on Pinterest