«

»

Жов 19

У Львівській області почав діяти посилений карантин. Що важливо знати!

оголошення [320x200]З понеділка, 18 жовтня, у Львівській області посилили карантинні обмеження. Такі заходи запроваджені відповідно до рішення Львівської обласної комісії з питань ТЕБ НС від 13 жовтня 2021 року.

Відтепер щоб потрапити у театри, кінотеатри чи спортзал, потрібний  буде негативний ПЛР-тест або Covid-сертифікат. Працівники сфер обслуговування теж мають бути обов’язково вакцинованими.

Зокрема, посилення карантину відбудеться у культурній сфері. Тож з понеділка заборонено проводити масові заходи, окрім тих, де організатори та учасники мають сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест, зроблений за 72 год. до заходу.

Що стосується торгівлі, то продовольчі ринки і магазини, торгові центри, перукарні та салони краси можуть працювати лише якщо працівники є вакцинованими або з мають негативний ПЛР-тест. А також з дотриманням маскового режиму та не більше 50% заповнення торгових площ.

З 18 жовтня заклади громадського харчування Львівщини працюватимуть лише до 23 год. Працювати вони зможуть за умови 100% вакцинації або ПЛР-тестів у працівників при заповненні не більше 50%, до 4 людей за столиком. Відвідувати їх зможуть усі, але якщо ситуація погіршуватиметься, то і у клієнтів вимагатимуть негативний ПЛР-тест або Covid-сертифікат.

Спортзали зможуть відвідувати лише вакциновані або з негативним ПЛР-тестом. Усі працівники теж повинні бути вакциновані. Проте заповненість повинна не більше 50%.

Готелі та хостели зможуть працювати лише за умови наявності у всіх працівників сертифікату про вакцинацію або негативного ПЛР-тесту.

У кафе, ресторани та розважальні центри поки що пускатимуть без Covid-сертифіката. Проте у Львівській області вже з 25 жовтня заклади зможуть відвідувати лише вакциновані. Посилення карантину зумовлене тим, що протягом останніх тижні ситуація із коронавірусною інфекцією у Львові та в області стрімко погіршується. Вже на кінець вересня – початок жовтня показник захворюваності на Львівщині перетнув позначку у 1000 хворих за добу.

Зважаючи на це, з 9 жовтня всю Львівщину вже перевели до «жовтої» карантинної зони. Хоча у ЛОДА попереджали: вже найближчим часом області очікується найсуворіша «червона» зона епіднебезпеки.

print

Pin It on Pinterest