«

»

Лис 08

У Старому Самборі буде продовжено роботи з реконструкції центрального водогону

фото 1Розпорядження про виділення коштів видано Кабінетом Міністрів України 28 жовтня 2021 року № 1337-р.

Нагадаємо, що в серпні 2020 року Старосамбірська міська рада розпочала реалізацію другої черги капітального ремонту центральної траси водогону в місті Старий Самбір. Ремонтні роботи повинні забезпечити в мережі центральної труби водогону відповідні умови для безперебійного постачання води мешканцям Старого Самбора.

Черговим етапом міської ради буде напрацювання в частині заміни труб, які відгалужуються від центральної магістралі трубопроводу. Труби, що подають воду по бічних вулицях міста є дуже старі та давно потребували заміни. Саме на цих ділянках найчастіше відбуваються водяні прориви.

Уся водяна система міста – не просто зношена, а старезна й давно потребує капітального ремонту. Вартість таких робіт є дуже коштовною та не може профінансуватись з міського бюджету.

Проблему водопостачання розуміли та неодноразово пробували вирішувати усі керівники міста впродовж останніх десятиліть.

Починаючи з 2016 року щорічно міською радою подавались заявки конкурсних проектів з питань реконструкцій водогону в м. Старий Самбір. Однак, до минулого року все було доволі безрезультатно.

Ситуація докорінно змінилася після звернення за допомогою до голови Львівської облдержадміністрації Максима Козицького. Завдяки його сприянню на капітальний ремонт міського водогону у 2020 році з обласного бюджету розвитку було виділено 8 мільйонів гривень, що дозволило виконати велику частину робіт, однак для завершення робіт та введення  системи в експлуатацію було потрібно ще майже 6 мільйонів гривень.

Кошти на завершення робіт у Старому Самборі (5 753,9 тис. грн.) були  виділені з державного бюджету. Розпорядження про виділення коштів видано Кабінетом Міністрів України 28 жовтня 2021 року (№ 1337-р «Деякі питання розподілу у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій»).

Наголосимо, що роботи з реконструкції центрального водогону буде продовжено ще в поточному році. Це дійсно хороша новина для міста та його жителів.

print

Pin It on Pinterest