«

»

Лис 01

Представниця Омбудсмена з прав людини відвідала на Львівщині місця поселення ВПО

01112022З візитом на Львівщині побувала Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Ольга Алтуніна. Разом з представниками Львівської ОВА вона відвідала місця, де мешкають ВПО та оглянули місця для поселення, які потребують ремонту.

Представники УВКБ ООН оглянули місця поселення ВПО, щоб розширити місця, провести ремонт та надати матеріальну допомогу.

Зокрема, консультаційно-координаційний центр для ВПО в Золочівському районі, Журавненський будинок підтриманого проживання психоневрологічного профілю, Обласний центр прийому ВПО та шелтер Арена-Львів, модульне містечко в Сихівському районі Львова.

До теми: Представник Омбудсмена з прав людини розпочала моніторинговий візит у місця проживання ВПО на Львівщині.

Станом на сьогодні на Львівщині проживають 107 113 внутрішньо переміщених осіб. З них 10 602 осіб проживають в закладах комунальної/державної форми власності, 96 511 осіб – в приватному секторі.

В підвідомчих інтернатних установах департаменту соціального захисту населення (геріатричних, психоневрологічних, ЦСПД та дитячих будинках інтернатах) перебуває 2327 осіб, з них 624 особи з числа внутрішньо переміщених осіб, що потребують стороннього догляду, це люди з евакуйованих установ та ті, які виїхали самотужки.

В області затвердили нову обласну Програму реалізації пріоритетних інфраструктурних проєктів у Львівській області, в межах якої заплановано відремонтувати 29 закладів у 22 територіальних громадах та створити 3 359 місць для ВПО. Проміжні підсумки: створено 942 місця, відремонтовано 10 закладів.011120221 011120222

print

Pin It on Pinterest