«

»

Гру 13

Призначення субсидій проводять органи ПФУ

pfuПФУ: надавачі послуг повинні в 5-ти денний термін надавати відомості необхідні для призначення субсидій

Згідно із постановою Кабінету Міністрів України з 1 грудня 2022 року призначення субсидій проводять органи Пенсійного фонду України. Відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабміну, надавачі послуг на запити Пенсійного фонду в 5-ти денний термін повинні надати необхідні для призначення субсидій відомості.

Як зазначили в Пенсійному фонді, інформаційний обмін можливий через Кабінет надавача послуг на вебпорталі Пенсійного фонду України, а інструкція для входу на вебпортал для спеціаліста організації – надавача житлово-комунальних послуг та відео щодо підключення знаходяться за посиланням.

“Для забезпечення вище зазначеного доступу необхідно визначити відповідальних осіб від організації – надавача житлово-комунальних послуг та надати їх кваліфіковані сертифікати електронного цифрового підпису до Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області на електронну адресу: tymkiv@lv.pfu.gov.ua”, – додали в Головному управлінні ПФУ.

print

Pin It on Pinterest