«

»

Чер 13

Триває третій тренінг в рамках проєкту «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад»

IMG_4942 [Старосамбірська міська рада]У Старосамбірській міській раді організовано тренінги в рамках проєкту «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад»

12 червня 2023р. у рамках проєкту «ЛЮДСЬКИЙ ВИМІР», що впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансування Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади, відбулась третя частина тренінгу для представників територіальних громади Старосамбірщини з теми: «Програми «Ефективне управління за допомогою даних та залучення громад. Використання перевірених даних для прийняття виважених рішень».

До навчань, які проходили у Старосамбірській міській раді долучилися представники Добромильської та Стрілківської громад.

Важливо, що у рамках проєкту є можливість позмагатися з іншими громадами та, в разі перемоги, отримати грантові кошти у вигляді технічного забезпечення.

Дякуємо всій команді за згуртованість, активність та ініціативність!

 

IMG_4967 [Старосамбірська міська рада] IMG_5008 [Старосамбірська міська рада] IMG_5038 [Старосамбірська міська рада]IMG_5053 [Старосамбірська міська рада]

print

Pin It on Pinterest