ПРОГРАМА
святкування Дня міста Старого Самбора
01-03 червня 2018 року
1 червня (п’ятниця)
Спортивна програма
11.00 – бокс (міський стадіон);
11.00 – настільний теніс (Старосамбірська ЗОШ № 1 ім. Героя України Б.Сольчаника);
11.00-15.00 – пляжний волейбол (міський стадіон);
10.00-16.00 – вуличний футбол (стадіон Старосамбірська РДА);
Культурно-розважальна програма
11.00-22.00 – пересувний парк атракціонів “Дозвілля”, пересувний парк “Лозовенко” (Міський стадіон);
22.00 – дискотека (Народний дім);
02 червня (субота)
Спортивна програма
15.00 – найсильніша людина Старосамбірщини (міський стадіон);
Культурно-розважальна програма
11.00-22.00 – пересувний парк атракціонів “Дозвілля”, пересувний парк “Лозовенко” (міський стадіон);
15.00 – малюнок на стіні “Вносимо барви в сірі будні” (вулиця Листопадова);
17.00-21.00 – пейнбол (парк по вулиці Замківській);
21.00 – перегляд мультфільму (сквер біля Рандеву);
22.00 – дискотека (Народний дім);
3 червня (неділя)
16.00-16.25 – привітання, спільна молитва, покладання квітів (площа Ринок);
Спортивна програма
13.00-18.00 – шаховий турнір. Зустріч команд м. Старого Самбора та м. Самбір з швидких шахів Р-30 присвячений Дню міста Старий Самбір (шаховий клуб імені І.Добрянського);
14.00-18.00 – першість Львівської області з футболу між командами м. “Старий Самбір-Кар’єр “- СКК “Пісочна” (міський стадіон м. Старий Самбір);
Мистецька частина
16.00-21.00 – виїзна книжкова виставка – продаж письменники Львівщини (площа Ринок);
13.00- 17.00 – фотовиставка “Старий Самбір з минулого” (Старосамбірський історико-краєзнавчий музей);
13.00- 17.00 – виставка української вишиванки (Старосамбірський історико-краєзнавчий музей);
16.00-22.00 – фестиваль їжі “Вуличний ринок” (площа Ринок);
16.00-22.00 – фотозона (площа Ринок);
16.00-22.00 – живі скульптури (площа Ринок, міський стадіон);
Розваги для дітей
13.00-21.00 – квест Старим Самбором;
17.30-19.00 – весела година з аніматорами
22.00-24.00 – дискотека (Народний дім);
Культурно-розважальна програма
16.00-22.00 (головна сцена) – виступи народних місцевих колективів: Юні таланти Старосамбірської Дитячої музичної школи (16.00-17.00), Троїсті музики Народного дому с. Стрілки “Веселі Лози”, народний аматорський сімейний ансамбль “Струни серця”; школа сучасного танцю “Резонанс”; Троїсті музики Народного дому с. Велика Волосянка, народний аматорський вокально-інструментальний ансамбль “Прикарпатські бескиди”, народний аматорський ансамбль пісні і музики керівник П.Юрчик; Народний аматорський фольклорний колектив ” Моцні бойки”, гурт “Гуляй DANA”, Народний аматорський вокальний ансамбль “Лада”, Народний аматорський гурт “Вечірній Самбір”, м. Самбір, гурт “На драбині”, гурт “No Limits”. Хедлайнер – Гурт Rock-H (Рокаш);
22.00 – святковий фонтан з гелієвих кульок (площа Ринок);
11.00-22.00 – пересувний парк атракціонів (міський стадіон);
22.00 – дискотека (Народний дім).