«

»

Чер 04

В районі триває операція “Мак-2020”

На території Старосамбірського району проводиться комплекс оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Мак».

image82746765Заходи спрямовані на виявлення і знищення незаконних посівів нарковмісних рослин маку і конопель, перекриття каналів надходження наркозасобів до споживачів та недопущення витоку в незаконний обіг наркосировини рослинного походження. Операція триватиме до кінця вересня, – про це повідомили у Старосамбірському відділенні Самбірського відділу поліції ГУНП у Львівській області.

Правоохоронці вкотре нагадують, що за незаконний посів маку та коноплі передбачені адміністративна та кримінальна відповідальності. Згідно з ст. 106-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення незаконний посів або вирощування снодійного маку в кількості до 100 рослин, чи конопель у кількості до десяти рослин – тягнуть за собою накладення штрафу до 1,7 тис. грн з конфіскацією незаконно вирощених нарковмісних рослин.

Відповідно до ст. 310 Кримінального кодексу України незаконний посів або незаконне вирощування снодійного маку в кількості від ста до п’ятисот рослин, чи конопель у кількості від десяти до п’ятдесяти рослин караються, зокрема, обмеженням волі терміном до трьох років.

Поліція закликає громадян бути законослухняними та дотримуватися чинного законодавства.

Версія для друку

© 2020, sts-mrada.gov.ua. All rights reserved.