ПРОГРАМА
святкування Дня міста Старого Самбора
25-26 травня 2019 року
25 травня (субота)
№
з/п |
Назва заходу | Місце локації | Година
проведення |
|
Спортивна програма | ||||
1. | Відкритий кубок м. Старий Самбір з парного Стронгмену | Міський стадіон
|
16.25-19.00 | |
2. | Календарний матч чемпіонату Львівщини з футболу серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл Старий Самбір-Дрогобич | Міський стадіон | 13.00-16.15 | |
3. | Шаховий турнір. Зустріч команд м. Старого Самбора та м. Добромиль з швидких шахів Р-30 присвячений Дню міста Старий Самбір |
Шаховий клуб ім.І.Добрянського
м. Старий Самбір |
13.00-18.00 | |
Культурно-розважальна програма | ||||
4. | Перегляд мультфільму | 21.00-22.00 | ||
5. | Пересувний парк атракціонів «Дозвілля». | Міський стадіон | 11.00-22.00 | |
6. | Дискотека | Народний дім | 22.00-24.00 | |
26 травня (неділя)
Спортивна програма | ||||
№
з/п |
Назва заходу | Місце локації | Година проведення | |
1. | Товариська зустріч ветеранів футболу Прикарпаття Старий Самбір –м. Надвірна (Івано –Франківська обл. ) | Міський стадіон
|
15.00 | |
2. | Урочисте зібрання | Старосамбірська міська рада | 15.00-15.30 | |
3. | Святкова хода | Міська рада – площа ринок | 15.30-15.40 | |
4. | Привітання, спільна молитва покладання квітів | Площа Ринок | 16.00-16.25 | |
5. | Фотовиставка «Старий Самбір з минулого» | Історико-краєзнавчий музей | 13.00- 17.00 | |
6. | Виставка української вишиванки | Історико-краєзнавчий музей | 13.00- 17.00 | |
7. | Фестиваль їжі « Вуличний ринок» | Площа Ринок | 16.00-22.00 | |
8. | Фотозона | Площа Ринок | 16.00-22.00 | |
9. | Найцікавіші живі скульптури:вуличні міми та інші таємниці | Площа Ринок, міський Стадіон | 18.00-20.00 | |
10. | Вишивка Шуневич Галини. | Площа Ринок | 17.00-18.00 | |
11. | Урок патріотичного виховання | Площа Ринок | 18.00-19.00 | |
12. | Аквагрим | Площа Ринок | 18.00-19.00 | |
13. | Майстер клас з розпису гіпсових фігурок | Площа Ринок | 18.00-19.00 | |
14 | Перегляд мультфільму | |||
15 | Квест по м. Старий Самбір | м. Старий Самбір | 13.00-21.00 | |
Культурно-розважальна програма | ||||
16. | Виступи народних місцевих колективів
– Юні таланти Старосамбірської дитячої музичної школи; – Духовий оркестр « Республіка Польща» – школа сучасного танцю «Резонанс»; -народний аматорський вокально-інструментальний ансамбль «Прикарпатські бескиди» керівник Іван Котовський – Народний аматорський фольклорний колектив « Моцні бойки» – гурт «На драбині» – Народний аматорський вокальний ансамбль «Лада» – Народний аматорський гурт «Вечірній Самбір» м. Самбір – гурт «No Limits»-гурт NAVIGATOR |
головна сцена | 16.00-22.00 | |
17. |
Віктор Винник та Гурт «Мері» |
|||
18. | Святковий феєрверк | Площа Ринок | 22.00 | |
19. | Пересувний парк атракціонів «Дозвілля» | Міський стадіон | 11.00-22.00 | |
20. | Дискотека | Народний дім | 22.00-24.00 |