Daily Archive: Травень 8, 2019

Тра 08

Вітаємо з Днем народження голову Старосамбірської районної ради Тетяну Терлецьку

IMG_0093-1024x768-1026x685

Шановна Тетяно Іванівно! Вітаємо Вас з Днем народження, бажаємо Вам бути завжди на висоті, користуватися повагою з боку друзів і колег, бути щасливою в колі своєї родини. Довгих Вам років і всіх благ!

Continue reading »

Тра 08

Вітаємо з Днем народження настоятеля Святомиколаївської церкви отця-декана Михайла Николина

Всечесний отче Михайле! Вітаємо Вас з Днем народження, бажаємо Вам Божої допомоги у всіх справах, здоров’я, взаєморозуміння з людьми, які Вас потребують, світла і гармонії на душі. Хай Бог нагородить Вас всіма благами, обдарує довголіттям.

Continue reading »

Тра 08

Заходи з відзначення у 2019 році дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України у м. Старий Самбір

8 травня 2019 року  10.00_панахида за полеглими у Другій світовій війні у храмі Св. Миколая  м. Старий Самбір; 11.00_збори ветеранів Другої світової війни за участі керівництва району у залі Старосамбірської музичної школи.

Continue reading »

Тра 08

Вітання Старосамбірського міського голови із Днем пам’яті та примирення і Днем Перемоги!

8-9

8 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення для  того, аби вшанувати подвиг Українського народу, увічнити пам’ять про загиблих. 9 травня ми святкуємо День Перемоги усього цивілізованого світу над гітлерівською коаліцією, над нацизмом та фашизмом. Усі ми у невичерпному боргу перед тими, хто віддав у тій війні свої життя, чия юність та молодість були перервані …

Continue reading »