Daily Archive: Травень 21, 2019

Тра 21

Соціальний захист потерпілих від нещасного випадку на виробництві

Одним із завдань роботи Фонду соціального страхування України є турбота про тих людей, які в результаті виробничих травм чи професійних захворювань стали інвалідами та втратили працездатність. Потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань відповідно до законодавства мають право на страхові виплати,  медичну і соціальну допомогу. Станом на 1 травня 2019 року Старосамбірським відділенням управління …

Continue reading »

Тра 21

Про ускладнення погодних умов по території Львівщини 20 – 23 травня 2019 року

У зв’язку із проходженням активних атмосферних фронтів та циклонічною діяльністю над Західними областями України очікується ускладнення погодних умов: В другій половині дня із збереженням до кінця доби 20 травня значні дощі, місцями сильні дощі та сильні зливи, град та крупний град. Грози, пориви південно-східного вітру 17 – 22 м/с, подекуди шквали 25 – 28 м/с.

Continue reading »

Тра 21

Вітаємо з ювілеєм начальника комунального підприємства “Старосамбірське теплокомуненерго” Миколу Клибаника

Шановний Микола Дем’янович, вітаємо Вас з ювілеєм! Вам сьогодні тридцять п’ять! І в цей радісний сонячний день бажаємо, щоб з Вами завжди були віра, надія і любов. Нехай Ваш будинок буде наповнений щастям, теплом і посмішками.

Continue reading »