Daily Archive: Лютий 11, 2021

Лют 11

Послаблення з метою врегулювання податкового боргу платників податків

Старосамбірська  ДПІ ГУ ДПС у Львівській області нагадує, що збільшено мінімальний поріг суми податкового боргу, до якої не застосовуються заходи стягнення. Передбачено одразу декілька механізмів врегулювання податкового боргу, залежно від його суми та категорії платників податків – боржників, а саме:

Continue reading »

Лют 11

Про погіршення погодних умов 11-12 лютого

сніг погода

Шановні мешканці Старосамбірщини!  За інформацією Львівського регіонального центру з гідрометеорології на території Львівщини вдень 11 лютого та впродовж доби 12 лютого очікується погіршення погоди: значний сніг, налипання мокрого снігу, пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини, снігові замети, на дорогах ожеледиця. Зокрема прогнозується випадання снігу до 20-30 см додатково.  Впродовж 11-15 лютого очікується суттєве зниження температури.

Continue reading »

Лют 11

Витяг з протоколу №3 міської комісії з питань ТЕБ НС від 10.02.2021

Витяг з протоколу №3 позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 10 лютого 2021 року ПОРЯДОК ДЕННИЙ: Про запобігання виникнення надзвичайних ситуацій у зимовий період 2021 року. Про розгляд звернення філії «Старосамбірський райавтодор» ДП «Львівський облавтодор» про виділення пального. За результатами розгляду питання порядку денного позачергового засідання міської комісії з …

Continue reading »