Daily Archive: Лютий 16, 2021

Лют 16

Вітаємо з ювілеєм депутата Старосамбірської міської ради Володимира Цегенька!

unnamed

Шановний Володимире Дем’яновичу! Вітаємо Вас з золотим ювілеєм!  50 років – це, без сумніву, важлива дата, яка несе в собі досвід прожитих років і мудрість, накопичену роками. Нехай же ці золоті роки принесуть вам тільки радість і трепетне хвилювання від зустрічей з улюбленими людьми, безтурботні думки про завтрашній день, спокій і душевну рівновагу.

Continue reading »

Лют 16

Вітаємо з Днем народження головного спеціаліста земельного відділу Старосамбірської міської Володимира Блюсовича!

IMG_3812 (Копіювати)

Шановний Володимире Зеноновичу! Вітаємо Вас з Днем народження. Бажаємо завжди залишатися сильним мужчиною, життєрадісною людиною. Нехай Ваш професіоналізм, який давно став еталоном для нашого колективу, буде джерелом стабільного фінансового благополуччя. А за душевність, життєлюбність, відкритість і доброту доля винагородить Вас міцним здоров’ям, любов’ю і щастям.

Continue reading »

Лют 16

Старосамбірська міська рада вітає з Днем народження старосту Торчиновицького старостинського округу Зіновія Припіна

Припін Зіновій [800x600]

Шановний Зіновій Михайлович! Вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо Вам великого людського щастя. Нехай доля подарує в цей прекрасний день відчуття свята й урочистості, здійснення заповітних бажань. Будьте сильним та справжнім. Щиро бажаємо  домашнього тепла, достатку і здоров’я, а також вдалого  завершення розпочатих справ!  

Continue reading »