Daily Archive: Листопад 15, 2021

Лис 15

Проведена Zoom нарада керівників закладів освіти

шевченко

12 листопада 2021 року відбулася Zoom нарада керівників закладів освіти Старосамбірської міської ради з питань організації і проведення І етапу ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та І етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді  імені Тараса  Шевченка серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2021/2022 навчальному році.

Continue reading »

Лис 15

Регіональний форум: «Реформа шкільного харчування»

половч

12 листопада  2021 року за участі Першої леді України Олени Зеленської у м. Львові відбувся четвертий регіональний форум «Реформа системи шкільного харчування» у якому взяли участь депутат Старосамбірської  міської ради Половчак В.Л. та головний спеціаліст гуманітарного відділу Старосамбірської міської ради Половчак Г.В.  Захід проходив в межах Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у …

Continue reading »

Лис 15

Всеукраїнський фермерський форум

Фермерський форум

Повідомляємо, що Дата: 18 листопада 2021 року Час: 09:30 – 12:00 у приміщеннях громад буде організовано в онлайн режимі участь у проведенні Міністерство аграрної політики та продовольства України, Департаментами АПР ОДА, Всеукраїнським Конгресом Фермерів, Всеукраїнською асоціацією громад Всеукраїнського фермерського форуму до Дня працівників сільського господарства «Актуальні напрями державної підтримки агросектору».

Continue reading »

Pin It on Pinterest