Daily Archive: Листопад 4, 2021

Лис 04

Про проведення вебінару

сексуальне насилля

Міжнародна благодійна організація «Служба порятунку дітей» спільно із Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» з нагоди відзначення Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства проведе вебінар для педагогічних працівників на тему: «Захист дітей від сексуального насильства: формування навичок безпечної поведінки у дітей різного віку».

Continue reading »

Лис 04

Порядок денний 12-ї сесії 8 скликання Старосамбірської міської ради

СТАРОСАМБІРСЬКА МІСЬКА РАДА САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 12-а сесія восьмого скликання  Р І Ш Е Н Н Я від  04 листопада 2021р.     м. Старий Самбір      № 773 Про затвердження порядку денного 12-ї сесії 8 скликання Старосамбірської міської ради  Заслухавши та обговоривши пропозиції міського голови та депутатів міської ради щодо затвердження порядку денного 12-ї …

Continue reading »

Лис 04

“Довідник безбар’єрності”

04112021

“В Україні змінюються підходи до інтеграції людей з маломобільних груп та створюються все більше можливостей для самореалізації. Важливу роль у просуванні безбар’єрності відіграє мова. Слова, які ми вживаємо в комунікації про інклюзію багато що говорять про наше суспільство, інститути, культуру, толерантність”, – зазначив Прем`єр-міністр Денис Шмигаль.

Continue reading »

Pin It on Pinterest