Daily Archive: Листопад 17, 2021

Лис 17

З грудня 2021 року зростає мінімальна заробітна плата. Скільки доведеться сплатити ЄСВ з 1 грудня

Старосамбірська ДПІ звертає увагу платників податків, щл згідно з Законом України “Про державний бюджет України на 2021 рік” з 1 грудня підвищується розмір мінімальної заробітної плати до 6500 гривень, а отже змінюється й ставка єдиного соціального внеску. Зокрема, мінімальний розмір ЄСВ з 1 грудня становите 1430 грн  (6500 х 22%).

Continue reading »

Лис 17

Обласна комісія ТЕБ НС прийняла додаткові карантинні рішення

koronavirus

З 22 листопада 2021 року на території Львівської області розпочинають діяти додаткові карантинні обмеження. На позачерговому засідання обласної комісії, яке відбулося 15 листопада було прийнято декілька додаткових рішень. Одним з яких було рішення, яке стосуються організації навчального процесу на території Львівської області в умовах карантину.

Continue reading »

Лис 17

Урядом внесено зміни до умов надання житлових субсидій, що посилить рівень соціальної підтримки населення

З метою надання допомоги на оплату житлово-комунальних послуг найбільш незахищеним категоріям громадян змінено окремі положення порядку надання житлових субсидій. Так, для мешканців населених пунктів на лінії зіткнення, які внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України залишилися без тепло- або газопостачання та використовують побутові електроприлади для обігріву своїх житлових приміщень, розмір субсидії в опалювальний сезон буде …

Continue reading »

Pin It on Pinterest