Daily Archive: Січень 12, 2022

Січ 12

На одну вакансію претендують три особи

У перші дні нового року на Львівщині за сприяння служби зайнятості шукали роботу 12,8 тис. безробітних, що на 15,5 тис. менше, аніж торік (28,2 тис. осіб). Про це повідомив директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк. Він зазначив, що у році, що минув, регіональний ринок праці зазнав суттєвих змін. В області більш як в два …

Continue reading »

Січ 12

Правила поведінки на зимових водоймах під час святкування Водохреща

_11801

19 січня – одне з найбільших християнських свят – Хрещення Господнє або Богоявлення. У народі це свято відоме як Водохреща. Напередодні свята Водохреща питання безпеки на льоду є особливо актуальним. Адже саме в цей період виникає ризик виникнення можливих надзвичайних ситуацій на водоймах. Саме тому рятувальники застерігають громадян бути обережними під час купання на Водохрещення.

Continue reading »

Січ 12

Хто бажає приєднатися до добровільної пожежної дружини – зголошуйтеся!

пожежна-дружина-768x513

Основне завдання пожежної дружини – організація робіт із запобігання виникненню пожеж та з їхнього гасіння. Членом пожежної дружини на добровільних засадах може бути особа з числа жителів населених пунктів ОТГ, яка досягла 21-річного віку і здатна за своїми здібностями та станом здоров’я виконувати покладені на неї обов’язки. Фінансове та матеріально-технічне забезпечення діяльності пожежної дружини здійснюється …

Continue reading »

Січ 12

Розпочато бюджетний рік

images

Розпис бюджету Старосамбірської міської територіальної громади за доходами і видатками на 2022 рік достроково (11 січня) затверджено керівником фінансового відділу та подано до управління Державної казначейської служби України у Старосамбірському районі Львівської області.

Continue reading »

Січ 12

Деклараційна кампанія 2022

Старосамбірська ДПІ звертає увагу, що з 01 січня 2022 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2021 році. Декларування доходів є конституційним обов’язком  громадян – част.2 ст.67 Конституції України передбачено: щорічно всі громадяни подають до податкових  інспекцій  за місцем проживання декларації про свій майновий стан  та доходи за минулий рік у порядку, встановленому законом.

Continue reading »

Pin It on Pinterest