Daily Archive: Січень 25, 2022

Січ 25

Старосамбірська громада долучиться до Всесвітньої молитви за мир в Україні

unnamed-2

Глава Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав закликав вірян долучитися до Всесвітньої молитви за мир в Україні, яку запропонував провести 26 січня Папа Римський Франциск на тлі можливого нападу Росії. Отець УГКЦ запросив українців долучатися до молитовного чування. На його думку, молитва за мир сильніша за будь-яку зброю. 24 січня владика Ярослав, єпископ Самбірсько-Дрогобицький, звернувся до вірних …

Continue reading »

Січ 25

Старосамбірська громада посіла 19 позицію у рейтингу серед 72 громад Львівської області

Рейтинг

За результатами обробки наданої громадами інформації, Фондом «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» сформований черговий рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України з чисельністю населення до 150 тисяч. На чисельні прохання представників громад ми публікуємо повний список. До Вашої уваги рейтинг громад Львівської області станом на 01.01.2022.

Continue reading »

Січ 25

Вітаємо з ювілеєм депутата Старосамбірської міської ради Романа Лазірка

Шановний Романе Тадейовичу! Вітаємо з 60-річним ювілеєм! Бажаємо, щоб Ваше життя було наповнене чудовими подіями і повною гамою добрих відчуттів! Нехай міцне здоров’я дозволить відчувати все нові і нові враження від привітних зустрічей та подорожей.

Continue reading »

Січ 25

Про скликання 15-ї сесії 8-го скликання Старосамбірської міської ради

Зіскановане_20220125 [Старосамбірська МР]

Pin It on Pinterest