Daily Archive: Листопад 22, 2022

Лис 22

День Гідності та Свободи. Старосамбірська громада (відео)

IMG_20221121_153848 Старосамбірські вісті

В Україні 21 листопада відзначається День Гідності та Свободи. Його встановлено згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року на честь початку цього дня двох знаменних подій у новітній українській історії – Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Continue reading »

Лис 22

«єРобота»: на розвиток бізнесу 230 підприємців отримають від держави 54 млн грн

Упродовж останніх трьох хвиль розгляду документів, поданих учасниками програми «єРобота» для отримання мікрогрантів на започаткування або розвиток бізнесу, Львівщина за кількістю схвалених позитивних рішень стабільно обіймає друге місце після Київської області. Про це повідомив директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк. За його словами, від старту програми, тобто з липня цього року, 229 осіб, бізнес-плани …

Continue reading »

Лис 22

Про одноразове (спеціальне) добровільне декларування активів фізичних осіб під час сеансу телефонного зв’язку «гаряча лінія»

У Старосамбірській  ДПІ відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Одноразове (спеціальне) добровільне декларування». На запитання платників податків відповідав начальник Старосамбірськоїї ДПІ Віктор Дмитрук. Пропонуємо до вашої уваги  найактуальніші питання. Питання: Які терміни сплати збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування?

Continue reading »

Лис 22

Одноразове добровільне декларування – головна тема робочої зустрічі у Старосамбірськії ДПІ

Начальник Старосамбірської ДПІ Віктор Дмитрук провів  зустріч з платниками податків Старосамбірщини. Тема зустрічі – одноразове (спеціальне) добровільне декларування. Зокрема посадовець проінформував, що з 1 вересня 2021 року триває кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб, так звана податкова амністія. Начальник ДПІ розповів які саме фізичні особи можуть бути декларантами, які види активів підлягають декларуванню, …

Continue reading »

Pin It on Pinterest