Daily Archive: Березень 2, 2023

Бер 02

Уряд ухвалив постанову про індексацію пенсій

Pererahunok-pensiyi

24 лютого Уряд ухвалив постанову № 168 “Про індексацію пенсійних і страхових виплат та додаткових заходів щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2023 році ”, яка передбачає проведення індексації пенсій та щомісячних страхових виплат, підвищення розмірів мінімальних пенсій по інвалідності колишнім військовослужбовцям та постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, збільшення рівня мінімальних пенсійних …

Continue reading »

Бер 02

СБУ викрила ділків, які продавали персональні дані українців громадянам рф

СБУ

Кіберфахівці Служби безпеки викрили у Києві схему продажу персональних даних українських громадян. Зловмисники створили спеціалізовану інтернет-платформу і Телеграм-бот, в які зливали паспортні дані, номери телефонів і автомобілів, що належали мешканцям різних регіонів України. Для отримання доступу до електронних баз даних замовники купували «підписку» на відповідні інтернет-ресурси.

Continue reading »

Бер 02

СБУ затримала місцевого депутата на Харківщині, який наказав переобладнати українські лікарні під військові госпіталі рашистів

СБУ 01

Контррозвідка Служби безпеки викрила ще одного чиновника-колаборанта у ході стабілізаційних заходів на звільнених територіях Харківської області. Поплічником ворога виявився депутат Куп’янської районної ради, який раніше очолював міський відділ охорони здоров’я. Після захоплення райцентру він підтримав російських загарбників і добровільно запропонував їм свою допомогу в організації лікування поранених рашистів.

Continue reading »

Бер 02

Пільгові кредити на реалізацію бізнес-планів в галузі сільського господарства

Замітка аграрії кредити 5

Аграрії Львівщини можуть залучити пільговий кредит під 5% річних на покриття обігових витрат У 2023 році мікро-, малі та середні суб’єкти підприємництва мають можливість отримати фінансову підтримку на зворотній основі у вигляді пільгових кредитів на реалізацію бізнес-планів в галузі сільського господарства в частині покриття обігових витрат.

Continue reading »

Pin It on Pinterest