Monthly Archive: Листопад 2023

Лис 28

Про затвердження в новій редакції паспорта бюджетної програми

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Старосамбірської міської ради Відповідно до статті 20 Бюджетного кодексу України, Правил складання паспортів бюджетних програм та звітів  про їх виконання, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 26.08.2014р.№836 «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів» із змінами та доповненнями затверджено в новій редакції паспорт бюджетної програми …

Continue reading »

Лис 28

Де на Львівщині люди у потребі можуть безкоштовно отримати різні види допомоги: адреси, контакти

28112023

Графік подій на тиждень у межах співпраці з координаційним центром при Львівській ОВА. З ініціативи начальника Львівської ОВА Максима Козицького Координаційний центр при ЛОВА та офіси центру працюють і безкоштовно надають допомогу людям у потребі у кожному районі Львівської області. Керівниця центру – Галина Бордун.

Continue reading »

Лис 26

Вітаємо з Днем народження депутата Старосамбірської міської ради Марію Марунчак

Шановна Маріє Іванівно! Прийміть наші щирі вітання! Бажаємо Вам здоров’я, любові, сонячного настрою і мирного неба над головою! Нехай у Вашому житті завжди будуть квіти та хороші новини, а також щастя і радість!

Continue reading »

Лис 25

Вітаємо з днем народження депутата Старосамбірської міської ради Віктора Гейника

Шановний Вікторе Олександровичу, вітаємо Вас з днем народження! Бажаємо Вам здоров’я і оптимізму, реалізації ідей і задуманих планів, бадьорості духу і стабільності, а також позитиву та мирного неба над головою!

Continue reading »

Лис 24

У Старому Самборі відкрито Пункт незламності

share

Пункт незламності м.Старий Самбір, вул. Лева Галицького, 40. Адміністративне приміщення Старосамбірської міської ради. Місце твоєї безпеки під час тривалого відключення електроенергії чи тепла.

Continue reading »

Лис 24

У Львівській області дружин загиблих військових запрошують взяти участь у проєкті «Почни»: реєстрація триває до 25 листопада

241120233

Метою проєкту є дати можливість жінкам, які пережили загибель близької людини, знову спробувати та знайти мотивацію працювати на благо себе та своїх близьких.

Continue reading »

Лис 24

Любові Марадь – 90, Марії Микиті – 95: Старосамбірська громада вітала двох довгожительок

241120232

Старосамбірська територіальна громада має дуже гарну традицію – вітати з ювілеями довгожительок.  23 листопада, дві поважні пані відзначили гарні дати особистого календаря. Відтак представники громади завітали до жительки Стрільбич Любові Марадь та Марії Микити з Білич.

Continue reading »

Лис 24

Вітаємо депутата Старосамбірської міської ради Святослава Горбового

Шановний Святославе Володимировичу! Вітаємо Вас з Днем народження! Прийміть щирі й теплі поздоровлення та найкращі побажання! Ми знаємо Вас, як цілеспрямовану людину, яка своєю особистою позицією сприяє справі розбудови місцевого самоврядування.

Continue reading »

Лис 22

На Львівщині тимчасовою зайнятістю охоплено майже 1300 безробітних

У січні-жовтні поточного року до тимчасової зайнятості залучено понад 1280 жителів Львівщини, з котрих більш як 480 виконували громадські та інші роботи тимчасового характеру, і майже 800 – суспільно корисні. Клієнти служби зайнятості, котрі зголосилися взяти участь у громадських роботах, здійснювали супровід людей з інвалідністю по зору, надавали допомогу учасникам бойових дій та їхнім сім’ям, …

Continue reading »

Лис 19

Вітаємо з 85-річчям голову Старосамбірського міського осередку Всеукраїнського товариства “Просвіта” Храпка Михайла Даниловича

402992482_1239911796956538_2474269339792061891_n

Шановний Михайле Даниловичу! Вітаємо Вас з поважним ювілеєм, з цією важливою датою. Бажаємо в повному здоров’ї і з оптимізмом продовжувати свій шлях, пишатися прожитими роками і досягнутими успіхами, дорожити близькими і зігрівати своє серце любов’ю.

Continue reading »

Page 1 of 3123

Pin It on Pinterest