Monthly Archive: Січень 2024

Січ 30

Вебінар «Інвестиції для стійкості бізнесу»

Замітка АГРІТ вебіінар

Агенція інвестиційного розвитку «АГРІТ» запрошує долучитися до проведення онлайн вебінару на тему: «Грант до 2 мільйонів доларів на підтримку стійкості бізнесу». Час проведення: 06.02.2024 р. об 11.00 год. Формат: онлайн, Google Meeting. Посилання на зустріч: https://meet.google.com/edp-koxr-yps?authuser=0 Реєстраційна форма: https://forms.gle/XDkd87wvUSfJxvz39

Continue reading »

Січ 29

Міжнародний день мобілізації проти загрози ядерної війни

1575969182_h_ua_den_prav_cheloveka

Міжнародний день мобілізації проти загрози ядерної війни відзначається щороку 29 січня. Головна мета події – проведення запобіжних заходів, спрямованих на попередження загрози ядерної війни. В цей день лунають заклики, пов’язані з припиненням ядерного озброєння. До керівництва держав, які мають в своїх запасах атомну зброю, лунають заклики з необхідності її ліквідації. Тільки так можна уникнути будь-яких загроз, …

Continue reading »

Січ 26

Перелік рішень Старосамбірської міської ради (2023 рік)

Рішення перелік

Перелік рішень Старосамбірської міської ради в оцифрованому вигляді розміщено на оновленому сайті Старосамбірської міської ради. Посилання на архів документів 2023 року:

Continue reading »

Січ 25

«єРобота»: 2000 учасників програми створять 4335 робочих місць

Державний центр зайнятості ухвалив чергові рішення за урядовими програмами «Власна справа» та «Грант для ветеранів та їх подружжя» для заявників, котрі подавали документи на отримання фінансової допомоги для розвитку або започаткування бізнесу у період з 18 грудня до 31 грудня 2023 року (з урахуванням доопрацьованих заяв, надісланих у попередні періоди).

Continue reading »

Січ 25

Вітаємо з Днем народження депутата Старосамбірської міської ради Романа Лазірка

Шановний Романе Тадейовичу! Вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо в повному здоров’ї і з оптимізмом продовжувати свій шлях, пишатися прожитими роками і досягнутими успіхами, дорожити близькими і зігрівати своє серце любов’ю. Зичимо Вам міцного здоров’я, сімейного щастя, родинного затишку та мирного неба над головою!

Continue reading »

Січ 24

Вітаємо ювілярку Сольчаник Любов Степанівну

зображення_viber_2024-01-24_10-23-02-596

22 січня 2024 року своє 95-ліття зустріла поважна мешканка міста Старий Самбір Сольчаник Любов Степанівна. У цей святковий день зі словами привітань, з нагоди ювілею, до Любові Степанівни завітали керуючий справами апарату Старосамбірської міської ради Володимир Іванович Хітчак та заступник начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Старосамбірської міської ради Галина Михайлівна Лужецька.

Continue reading »

Січ 23

Вітаємо з днем народження старосту Стрільбицького старостинського округу Романа Пецковича

buket1411 (1)

Шановний Романе Дмитровичу! Вітаємо Вас з Днем народження! Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, сімейного щастя, родинного затишку та мирного неба над головою! Нехай в усіх Ваших справах супутниками будуть визнання, успіх і глибоке задоволення від праці!

Continue reading »

Січ 23

У Старому Самборі відбувся концерт, присвячений Дню Соборності

IMG_20240122_162419 Starosambirski visti

22 січня в школі мистецтв відбувся різдвяний концерт, присвячений Дню Соборності України. Чудові літературно-музичні композиції численно присутнім глядачам дарували вихованці та педагоги Старосамбірської школи мистецтв та колективи Старосамбірського Центру культури і дозвілля. Відзначили також кращих фотографів-аматорів, відзнаки яким вручив секретар Старосамбірської міської ради Ігор Жук.

Continue reading »

Січ 23

Реабілітаційний центр “NextStep Ukraine”

22012024

Благодійний фонд Revived Soldiers Ukraine першим в Україні відкрив Реабілітаційний центр з нейрореабілітації для людей з травмами центральної нервової системи, зокрема,  головного та спинного мозку – NextStep Ukraine. NextStep Ukraine працює за стандартами реабілітації США і є послідовником NextStep Fitness Лос-Анджелес (Каліфорнія), де проходять реабілітацію паралізовані військові та цивільні.

Continue reading »

Січ 23

Висловлюємо співчуття старості Великосільського старостинського округу Сичу Анатолію Петровичу

Виконавчий комітет Старосамбірської міської ради висловлює щирі співчуття старості Великосільського старостинського округу Сичу Анатолію Петровичу з приводу передчасної смерті його брата Івана Петровича. Розділяємо сум втрати, щиро співчуваємо рідним та близьким покійного.

Continue reading »

Page 1 of 3123

Pin It on Pinterest