Категорія Архів: Медицина

Сер 31

Вакцинація в КНП СМР “Старосамбірський центр первинної медичної допомоги” триває

Старосамбірський ЦПМД повідомляє, що на базі Пункту щеплень нашого Центру відтепер провакцинуватися від COVID-19 має можливість кожен повнолітній, хто виявить таке бажання. ✅Працюємо з такими вакцинами: 🔸Comirnaty (Phizer); 🔸Coronavak; 🔸Astra/Zeneca; 🔸Moderna. Для того, аби  пройти вакцинацію, потрібно записатися у свого сімейного лікаря або за номером телефону:

Continue reading »

Лип 21

Лікарі Старосамбірської лікарні беруть участь у навчанні щодо переходу листків непрацездатності з паперових на електронні.

219394567_4580184455378654_6032000780855390483_n [Старосамбірська МР]

Нагадуємо що усі медичні установи України повністю перейдуть на електронні лікарняні з 1 вересня 2021 року. До цього діятиме перехідна модель: лікарі будуть формувати висновки про тимчасову непрацездатність в електронному вигляді, але пацієнти отримуватимуть на руки паперові листки. «Пацієнтам більше не доведеться бігати в лікарню по паперовий листок непрацездатності, нести його на роботу, щоб зафіксувати …

Continue reading »

Лип 20

Вакцинація — це єдиний ефективний спосіб захисту від коронавірусної хвороби

Вакцинація — це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби. І Старосамбірський центр первинної медичної допомоги має можливість забезпечити його. 4 та 7 червня мобільною бригадою з імунізації нашого Центру проводилась вакцинація працівників і підопічних  КЗ ЛОР «Созанський психоневрологічний інтернат» й військовослужбовців відділу прикордонної служби «Смільниця та «Сянки» Держприкордонслужби. Використано 198 доз вакцини COMIRNATY виробництва …

Continue reading »

Чер 09

Вакцинація від COVID-19: інформує Старосамбірський ЦПМД

unnamed (2) (1) [Старосамбірська МР]

Вакцинація — це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби. І наш заклад має можливість забезпечити його. 4 та 7 червня мобільною бригадою з імунізації нашого Центру проводилась вакцинація працівників і підопічних  КЗ ЛОР «Созанський психоневрологічний інтернат» й військовослужбовців відділу прикордонної служби «Смільниця та «Сянки» Держприкордонслужби. Використано 198 доз вакцини COMIRNATY виробництва Рhizer-bionteсh.

Continue reading »