Daily Archive: Вересень 20, 2021

Вер 20

Міжнародна екологічна акція “Всесвітній день чистоти – World Cleanup Day”

прибирання

Міжнародна акція “Всесвітній день чистоти – World Cleanup Day” проходить у третю суботу вересня. Її мета – порятунок планети від сміття та формування культури чистоти, розвиток волонтерського руху в Україні.

Continue reading »

Вер 20

“Увага всім!”

електросирена

З метою перевірки рівня готовності територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення 22 вересня 2021 року у період з 14:50 год. до 14:55 год. проводитиметься навчальне оповіщення населення сигналами цивільного захисту. Будуть увімкненіелектросирени.

Continue reading »

Вер 20

Здійснено виїзд у сім’ю на території м.Старий Самбір та вилучено дітей із сім’ї

17 вересня 2021 року працівникам сектору «Служба у справах дітей» Старосамбірської міської ради було повідомлено про те, що в одній із сімей, що проживають  на території м.Старий  Самбір батько вчинив фізичне насильство над малолітньою дитиною. Працівники сектору «Служба у справах дітей»  спільно з працівниками Центру надання соціальних послуг Старосамбірської міської ради та працівниками Старосамбірського ВП …

Continue reading »

Вер 20

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дітей

17 вересня 2021 року відбулось VІ засідання комісії з питань захисту прав дитини, на яке було винесено наступні питання: Розгляд питання про надання висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав матері, жительки   Старосамбірської міської ради, Самбірського району  Львівської області, відносно 2 неповнолітніх дітей. Розгляд питання про надання висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав матері, жительки   Старосамбірської …

Continue reading »

Вер 20

Проведено обстеження майбутніх піклувальників над дітьми

Працівниками сектору «Служба у справах дітей» апарату виконавчого комітету Старосамбірської міської ради, спільно з Старосамбірським міським центром надання соціальних послуг проведено обстеження умов проживання дітей в 2 сім’ях, що проживають на території Старосамбірської міської ради, щодо яких Старосамбірська міська рада, як орган опіки та піклування була залучена для участі  у  судових засіданнях Старосамбірського районного суду, …

Continue reading »

Вер 20

Щодо реабілітації від наслідків травмуючих подій, які призвели до алкогольної чи наркотичної залежності учасників АТО (ООС)

Рішенням Львівської обласної ради від 18.02.2021 № 53 затверджено Комплексну програму соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО (ООС) та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2021-2025 роки (далі – Комплексна програма). Одним із заходів Комплексної програми є психологічна підтримка та подолання наслідків травмуючих подій учасників АТО (ООС).

Continue reading »

Вер 20

На Львівщині вперше відбудеться Форум для фахівців із соціальної роботи

20092021

У середу, 22 вересня, відбудеться Форум для фахівців із соціальної роботи (ФСР). Організатором є Українська Освітня Платформа (БО «Львівська освітня фундація»). Форум організовується за фінансової підтримки Львівської обласної ради та департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації. 

Continue reading »

Pin It on Pinterest