Daily Archive: Вересень 29, 2021

Вер 29

Е-лікарняні без помилок

До 1 жовтня 2021 року триває перехідний період впровадження електронних листків непрацездатності. В період тестового використання е-реєстру лікарняних виявлено типові помилки, які унеможливлюють реєстрацію лікарняних в Реєстрі. Розглянемо одну з них та пояснимо можливі шляхи її вирішення. Помилка: особа не ідентифікується в Реєстрі застрахованих осіб.

Continue reading »

Вер 29

“Що нового в інституційному аудиті шкіл”

аудит

Інституційний аудит – це нова для української освіти процедура оцінювання якості освітньої діяльності за чотирма напрямами: освітнє середовище школи;система оцінювання учнів;педагогічна діяльність;педпрацівників школи;управлінські процеси школи.

Continue reading »

Вер 29

Право роботодавця на захист своєї власності Vs. Право працівника на повагу до приватного життя.

2909202111

Наразі питання захисту права на приватність під час здійснення відеоспостереження та пов’язаних із цим новітніх технологій є надзвичайно актуальним, і не лише в Україні.

Continue reading »

Вер 29

ШерингДія.QR

290920211

Налаштування копій цифрових документів для ЦНАП, в яких відсутня інформаційна система. Дія.QR— можливість отримання копії цифрового документа без налаштування електронної взаємодії інформаційних систем (API). Сценарій буде актуальним у разі відсутності інформаційної системи, яку можна інтегрувати. Для отримання Дія.QR необхідно отримати послугу в кабінеті diia.gov.ua.

Continue reading »

Вер 29

Мінсоцполітики роз’яснює як розраховується розмір житлової субсидії

29092021

Міністерство соціальної політики України звертає увагу, що житлова субсидія розраховується окремо на опалювальний і неопалювальний сезони. У випадку призначення житлової субсидії на наступний період 2021-2022 рр., повторно звертатись за призначенням житлової субсидії у жовтні 2021 року не потрібно. Її розрахунок буде проведено органами соціального захисту населення самостійно (без звернення громадян). Мінсоцполітики підготувало роз’яснення, за який …

Continue reading »

Pin It on Pinterest