Daily Archive: Вересень 8, 2021

Вер 08

Відбулося офіційне спецпогашення ювілейних конвертів та марок «Старий Самбір – 950 років»

DSC_1036 [800x600]

5 вересня 2021 року, з нагоди із часу першої писемної згадки про місто Старий Самбір, відбулася урочиста церемонія спецпогашення тематичних конвертів та марок спеціальним поштовим штемпелем. Поштові конверти та марки погасили  директор Львівської дирекції АТ «Укрпошта» Євгеній Савчук та Старосамбірський міський голова Ігор Трухим.

Continue reading »

Вер 08

Старосамбірська міська рада висловлює подяку!

IMG_0547 [Старосамбірська МР]

Шановні старосамбірчани, 4-5 вересня місто Старий Самбір  зустріло свій ювілей – 950 років. Наші земляки, працівники підприємств, організацій, закладів підтвердили свою любов до міста, до його жителів, його історії, культури та традицій своєю участю та особистим вкладом в проведення святкових заходів.

Continue reading »

Вер 08

Старому Самбору – 950! Свято зустріли достойно!

IMG_0700 [Старосамбірська МР]

Відзначення 950 років із часу першої писемної згадки про місто Старий Самбір  увійшло до переліку пам’ятних дат та ювілеїв в Україні на 2021 рік. Майже тисячу років минуло від першого запису у Воскресенському літописі про поселення біля Дністра. Святкування цього ювілею організувала Старосамбірська міська рада. Урочисті заходи у Старому Самборі відбувалися 4-5 вересня.   Історично склалося так, …

Continue reading »

Pin It on Pinterest