Daily Archive: Травень 11, 2022

Тра 11

Підтримаймо продовольчу безпеку держави

Замітка сади перемоги

Внаслідок розв’язаної Росією в Україні війни, за попередньою оцінкою Програми розвитку ООН, майже 30% нашого населення потребуватиме життєво необхідної допомоги. Через військові дії у 2022 році Україна недоотримає частину щорічного врожаю зернових, зернобобових овочів та багатьох інших культур, що вирощувалися на території країни. Задля забезпечення продовольчої безпеки проєктом «Супровід урядових реформ в України» (SURGe) презентовано …

Continue reading »

Тра 11

Житлові субсидії на неопалювальний сезон будуть автоматично перепризначені: детальніше

11.05.2022

Уряд вніс зміни до порядку призначення житлових субсидій. Зокрема, житлові субсидії на неопалювальний сезон з травня поточного року будуть перепризначені для всіх одержувачів, які отримували житлову субсидію в опалювальному періоді 2021/22 років, автоматично.

Continue reading »

Тра 11

Колектив Старосамбірської міської ради вітає з Днем народження Попитак Галину Юріївну

Шановна Галино Юріївно! Вітаємо Вас з Днем народження!  Нехай у Вашому житті завжди будуть квіти, посмішки і хороші події! Зичимо Вам здоров’я, любові і уваги! А також бажаємо Вам підтримки близьких, душевного спокою і мирного неба над головою!

Continue reading »

Тра 11

Вітаємо з Днем народження депутата Старосамбірської міської ради Степана Зачка

Шановний Степане Богдановичу! Вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо Вам мирного неба над головою, спокою і здоров’я! Нехай любов, радість, розуміння близьких завжди супроводжують Вас на життєвому шляху. Будьте сильним та справжнім, а також віддано служіть громаді.

Continue reading »