Daily Archive: Серпень 18, 2022

Сер 18

Виконавчий комітет Старосамбірської міської ради вітає з Днем народження редакторку газети “Ваш Голос Прикарпаття” Марію Кузьмин

Шановна Маріє Петрівно! Від імені виконавчого комітету вітаємо Вас з Днем народження!  Бажаємо Вам міцного здоров’я, достатку, успіхів у роботі, щастя та любові. Нехай Вас шанують люди, а у житті все буде наповнене мирним настроєм, теплом і затишком.

Continue reading »

Сер 18

Фінансова допомога малим агровиробникам

Замітка Фіндопомога агровиробникам

За інформацією Департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації з 01 вересня через Державний аграрний реєстр малі сільгоспвиробники зможуть подати заявку на отримання коштів фінансової допомоги.

Continue reading »

Сер 18

Мотиваційний тренінг для молоді

ІмпактБус 2 [Старосамбірська мр]

Уже другий рік поспіль ІмпактБус відвідує Старосамбірщину, це в нас така гарна традиція, нові друзі, цікаві ідеї та обмін думками. Цього року до нас завітала лікар-психотерапевт Ольга Кітура, яка працює в хабі СпівДія. Оля провела  цікавий тренінг на тему: “Мотивація”, мозковий штурм, а також дала корисні поради молоді щодо їхнього здоров’я. Богдана Пилипчук, проектний менеджер …

Continue reading »

Сер 18

“Вечеря для гурманів” на День молоді

День молоді2 [Старосамбірська мр]

12 серпня 2022р. у міжнародний день молоді у м.Старий Самбір відбулася “Вечеря для гурманів”, яку приготувала молодь Старого Самбора під керівництвом досвідченого кулінара, учасниці реаліті – шоу МайстерШеф –  Наталки Петрик. Присутні на заході змогли насолодитися атмосферою та смачними стравами під музичний супровід спеціального гостя вечері, унікального музиканта, учасника програми “Голос Країни” –  Петра Чернишенка.

Continue reading »

Сер 18

Проведено зустріч з опікунською сім’єю

16.08.2022 року працівниками сектору «Служба у справах дітей» Старосамбірської міської ради за участю начальника служби у справах дітей Львівської обласної військової адміністрації В.Лиса, заступника начальника – завідувача сектору соціально-правового захисту дітей служби у справах дітей Львівської обласної військової адміністрації Р. Хлопецького було здійснено виїзд в Лаврівський дитячий будинок Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області.

Continue reading »

Pin It on Pinterest