Daily Archive: Серпень 22, 2022

Сер 22

Сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» в Старосамбірській ДПІ

Днями старший державний інспектор Старосамбірської ДПІ Іван Білас провів сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» для платників податків щодо податкової знижки. Пропонуємо Вашій увазі відповіді на деякі запитання, що надійшли від платників податків. Питання:  Чи має право на податкову знижку за навчання дитини один з батьків, якщо договір з навчальним закладом укладено одним із батьків, а в документах про сплату зазначено …

Continue reading »

Сер 22

Сімейні фермерські господарства можуть одержувати мікрогранти на створення або розвиток власного бізнесу

Замітка мікрогратни для СФГ

Сімейні фермерські господарства тепер можуть брати участь у державній програмі «єРобота – Своя справа» і отримувати від 50 до 250 тис. грн грантової допомоги з державного бюджету. За ініціативою департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації відповідні зміни були внесені Урядом до Порядку надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу від 21.06.2022 № 738.

Continue reading »

Сер 22

Аварійне припинення водопостачання

22 серпня 2022 року, в зв’язку з водяним проривом буде припинено водопостачання. Для виконання ремонтних робіт, на ділянках центрального водогону у місті Старий Самбір, буде припинено водопостачання з 10:00 до 18:00 години.

Continue reading »

Pin It on Pinterest